Leader Precision Instrument Co., Ltd

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Video
  • Görüntüler
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici
Markalar: L&D, MİKRO DOĞRULUK, ZORLU
No. Çalışanları: 50~100
Yıllık satış: 500-1000
Yıl kurulan: 2009
İhracat p.c: 60% - 70%
Giriş

2009 yılında kurulan Leader Precision Instrument Co., Ltd. Ar-Ge, optik, makine ve elektronik hassas ölçüm ve test cihazlarının üretimi ve satışı konusunda uzmanlaşmış bir yüksek teknoloji kuruluşudur.Yelpazemiz şunları içerir: video ölçüm sistemi, profil projektörü, koordinat ölçüm makinesi, alet üreticisi mikroskobu, ölçüm mikroskobu, doğrusal ölçek ve dijital okuma, Metrolojik, ölçüm, teftiş, test ve tersine mühendislik alanlarında yaygın olarak kullanılan Sertlik test cihazı.

 

2019 yılı sonunda 15 yetkili patente sahibiz, 3 yazılım telif hakkı tescil edildi ve ondan fazla yeni ürün geliştirildi.

 

Lider, ISO9001: 2008 kalite yönetim sistemine kesinlikle uymaktadır ve ürünler CE sertifikası almıştır.Leader, tüm bitmiş ürünler için ürün kalitesinin istikrarını ve güvenilirliğini sağlayan tam bir denetim sistemi uygular.

 

Müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için 2017 yılında özel Ar-Ge olan ve CNC Video Ölçme Makinesi, çok sensörlü geniş seyahat video ölçme makinesi, anlık ölçüm makinesi üreten Micro Accuracy Co., Ltd'yi kurduk.

 

L&D@, Hardruler@, Mikro Accuray@ Cazip fiyatlarla yüksek kalitede devrim niteliğinde tasarımlar sunan ürünlerimizin tescilli ticari isimleridir.Leader, 2019 yılına kadar 60 ülke ve bölgedeki müşterilerine 8000'den fazla ölçüm makinesi seti teslim etmişti.Almanya, İngiltere, Fransa, Rusya, Ukrayna, Polonya, İsviçre, Avusturya, Sırbistan, Türkiye, ABD, MEKSİKA, Brezilya, Çek Cumhuriyeti, Japonya, Kore, Malezya, Tayland, Singapur, Hindistan, Pakistan, Sri Lanka'da bulunmaktadır. Nepal, Vietnam, Ürdün, Suudi Arabistan, Avustralya vb.

 

Üstünlük, güvenilirlik ve dayanıklılık için ürünlerimize güvenebilirsiniz.


 

Geçmiş

Leader, 2009 yılında, şu ana kadar Leader'ın kurucusu ve genel müdürü olan Bayan Pamela tarafından HK'da kuruldu.

 

Leader 2012 yılında merkezini Dongguan'a taşıdı

 

2014 yılında Lider Ar-Ge kuruldu

 

Micro Accuracy, 2017 yılında Huake şehri Daojiao Kasabasında kuruldu

 

2018'de, büyük seyahat çoklu sensör video ölçüm sistemi Insight800 piyasaya sürüldü

 

2019 yılında anlık ölçüm makinesi geliştirildi

 

2020 yılında Checkmaster1500 serisi video ölçüm sistemi piyasaya sürüldü

Hizmet

Kalite sistemi

1. ISO9001'e dayalı kalite yönetim sistemini kurun, kalite kontrolünü iyileştirin ve tüm bitmiş ürünlerin kalifiye olmasını sağlayın.

2. Tüm makineler CE sertifikasına sahiptir

3. Tüm makineler Doğrusal doğrulukla monte edilir, böylece cihaz doğruluğu donanım montajı ve ayarlamasıyla en üst düzeyde garanti edilir.

4. Firmamız, Foxconn, BOE, Xiang Torch Buji Fabrikası, Shenyang Takım Tezgahı Fabrikası gibi yurtiçi ve yurtdışındaki birçok büyük ve orta ölçekli işletme için profesyonel ve eksiksiz ölçüm çözümleri sunarak müşterilerin güvenini kazanmıştır. !

5. Profesyonel teknik servis ekibimiz enstrümanın prensibi, yapısı, montajı ve yazılım hata ayıklamasına aşinadır ve müşterileri endişelerden kurtarır!

 

Satış Sonrası Hizmetler

1. Ücretsiz profesyonel operasyon eğitimi

2. Garanti: 12 ay yerine 18 ay.

3. Yazılımın düzenli olarak yükseltilmesi ücretsizdir.

4. Ömür boyu bakım

Ekibimiz

Çin Leader Precision Instrument Co., Ltd şirket Profili 0Çin Leader Precision Instrument Co., Ltd şirket Profili 1Çin Leader Precision Instrument Co., Ltd şirket Profili 2Çin Leader Precision Instrument Co., Ltd şirket Profili 3Çin Leader Precision Instrument Co., Ltd şirket Profili 4